• kollu bariyer
  Kollu bariyer sistemleri

  Otopark ve site girişleri için kollu bariyerler ile hem güvenliği hem de ekonomik bütçeyi seçin.

  if (item.ButtonName != null) {}
 • kollu bariyer tamiri
  Kollu bariyer tamiri

  Arıza anında hızlı çözüm üretilmezse zorluklar doğuran kollu bariyerleri kısa sürede tamir ve teknik destek hizmeti alın.

  if (item.ButtonName != null) {}
 • default
  Endüstriyel Seksiyonel Kapı
  Güçlü yapısı,pratik kunlanımı ve şık görünümü ile endüstriyel kapıları depo ve garaj girişlerinde rahatca kullanabilirsiniz
  if (item.ButtonName != null) {}

KOLLU BARİYER ANKARA

Neden BFT Bariyer Ankara'yı tercih etmelisiniz?

Kollu bariyer sistemleri olarak özellikle BFT marka kollu bariyer sistemleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Sektör lideri BFT marka bariyerler uzaktan kumandalı, kontrol butonlu, araç tanıma sistemi gibi portatif çözümlerle ahenk içerisinde çalışmaktadır. Özellikle otopark girişlerinde araç tanıma sistemleri ile sıkça kullanılan bu ürün site ve toplukonut gibi yerlerin bahçe girişlerinde ise genel olarak uzaktan kumanda sistemi kullanılmaktadır.

2 Yıl garantili olan ürünlerimizin garanti süresi dolmadan teknik servis hizmetleri ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun için 6 aylık bakımlarının aksatılmamış olması yeterlidir. 2 Yıl sonunda ise ücret dahilinde tamir ve teknik servis hizmetleri verilmektedir. Siz de bu ayrıcalıklı ürüne bizi arayarak kolay yoldan sahip olun.

Bft Bariyer Ankara | Kollu bariyer Ankara

KOLLU BARİYER TAMİRİ ANKARA

Kollu bariyer tamiri, ustalık ve tecrübe gerektiren hassas bir iş olup, arızanın kesin ve hızlı tespit edilmesi çok mühimdir. Şayet uzman ekibe sahip olmayan firmalarca denetlenecek olur ve olası arızanın dışında bir yere müdahale edilirse daha fazla hasara sebebiyet verilebilir.

Firmamız her türlü kollu bariyer ve bariyer sistemlerinin Ankara genelindeki teknik servis ve tamir hizmetlerini vermektedir. Siz de ekonomik fiyatlı ve kesin çözüm üretecek bir teknik servis arıyorsanız kollu bariyer tamiri konusunda doğru yerdesiniz.

Ürünlerimiz

BİZDEN HABERLER

Firmamızın yürütmekte olduğu projelerden haberdar olun.